Областна першість «Королеви спорту»

2014-03-07

/Files/images/SAM_4294.JPGУчасники змагань з Катеринопільського району

Вихідними днями в м.Черкаси пройшов відкритий чемпіонат Черкаської області по легкій атлетиці серед дорослих спортсменів 1994р.н. і старше, юніорів 1995-96р.н., юнаків 1997-98р.н. і молодших юнаків 1999р.н. і молодше. Представники з нашого району не оминули цей спортивний захід і 7 чоловік представляли наш район на цих змаганнях.

Найбільше учасників прийняло участь у біговій дисципліні на дистанції. 60м у наймолодшій віковій групі серед дівчат (28учасниць) де 9 місце зайняла Баліцька Каріна з Катеринополя. У цій же дисципліні у старшій віковій групі виступав Пигуль Максим з с.Вербівець (нині навчається в Черкаському національному університеті), який виборов 2 місце. Він також виборов 2 місце і у біговій дисципліні на дистанції 200м. У біговій дисципліні на дистанції 400м у наймолодшій віковій групі виступала катеринопільчанка Шершунь Анна, яка посіла 5 місце. У цій же біговій дисципліні з бігу на 400м у юніорській віковій групі став чемпіоном області Люшенко Олег з Катеринополя (нині навчається в Черкаському національному університеті). У вдвічі довшій біговій дисципліні у наймолодшій віковій групі, в бігу на 800м, виступала Кожушко Діана з Катеринополя і виборола почесне 3 місце. Представники нашого району також виступали у технічних видах. Так представник з с.Новоселиця Павленко Олексій (нині навчається в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті), посів 3місце у штовханні ядра у дорослій віковій групі, а Сівак Дмитро з Катеринополя був призером у двох дисциплінах у юнацькій категорії. Він посів 2 місце у стрибках у довжину з розбігу показавши свій кращий результат і був на 3місці у потрійному стрибку.